Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sospiro

( ilość produktów: 1 )

Perfumy Sospiro – luksus przez wielkie L

Są takie marki, które pomimo luksusowego, prestiżowego wizerunku, nie cieszą się powszechną rozpoznawalnością. I wcale tego nie potrzebują, ponieważ skupiają się na oferowaniu swoich produktów świadomym, najbardziej wymagającym klientom. Dokładnie taka jest marka Sospiro, której zapachy można wyczuć m.in. na europejskich salonach. Teraz perfumy Sospiro są dostępne również w stałej ofercie Super Drogerii. Zapraszamy na zakupy!

Perfumy Saspiro – co trzeba o nich wiedzieć?

Saspiro to niszowa marka perfumeryjna założona w 2011 roku przez Sergio Momo – twórcę m.in. marki Xerjoff.

Koncept był prosty: wprowadzić na rynek luksusową markę, która skupia się wyłącznie na unikalnych, eleganckich kompozycjach zapachowych, znajdując w tym swoją niszę. Ten plan w pełni się powiódł, o czym świadczy fakt, iż perfumy Saspiro cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób obytych ze światem mody, śledzących trendy i wybierających produkty z absolutnie najwyższej półki.

Warto wiedzieć, że perfumy Saspiro są projektowane we współpracy z najwybitniejszymi współczesnymi perfumiarzami, czyli Chrisem Mauricem, Christianem Carbonnelem oraz Laurą Santander. Te nazwiska gwarantują fantastyczną jakość, oryginalność i stabilność zapachów marki, wśród których dominują nuty śródziemnomorskie.

Perfumy Saspiro to doskonały wybór nie tylko dla siebie, ale również na prezent dla bliskiej osoby. Kupisz je w naszej drogerii internetowej w atrakcyjnej cenie i z gwarancją oryginalności.

pixel