Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Xerjoff

( ilość produktów: 2 )

Perfumy Xerjoff – postaw na najwyższą jakość luksusowych zapachów

Na rynku jest wiele marek perfumeryjnych, które zaliczamy do kategorii tzw. niszowych. Skupiają się one na opracowywaniu unikalnych, ekskluzywnych kompozycji zapachowych dla najbardziej świadomych nabywców. Jedną z takich marek jest Xerjoff, której perfumy robią furorę i cieszą się doskonałą opinią użytkowników. Perfumy Xerjoff kupisz teraz w naszej drogerii internetowej.

Co warto wiedzieć o perfumach Xerjoff?

Xerjoff to luksusowa włoska marka perfumeryjna, założona w 2003 roku, która skupia się na opracowywaniu wyjątkowych kompozycji zapachowych z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych składników. Jej znakiem rozpoznawczym są fantastycznie zaprojektowane flakoniki, które podkreślają prestiż marki.

Ciekawostką jest fakt, że marka Xerjoff powstała po to, aby odtworzyć styl legendarnego domu perfumeryjnego La Fabbrica di Profumi C. Casamorati, który został założony w XIX wieku w Bolonii. Marka sięga więc po dawne receptury, interpretując je na nowo i dopasowując do oczekiwań współczesnych klientów.

Wizytówką perfum Xerjoff jest bogata, nieoczywista kompozycja zapachowa. Są to perfumy bardzo intensywne, wyraziste, trwałe, niepozostawiające nikogo obojętnym. Jeśli więc szukasz dla siebie nowego zapachu, ale tym razem chcesz postawić na coś absolutnie unikalnego i nietuzinkowego, to koniecznie wypróbuj perfumy Xerjoff, które kupisz w naszej drogerii internetowej.

Pamiętaj, że kupując perfumy w Super Drogerii, masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu z oficjalnej dystrybucji i świeżego rozlewu.

pixel