Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Carolina Herrera

( ilość produktów: 7 )

Carolina Herrera to jedno z najgorętszych nazwisk w branży perfumeryjnej i modowej. Legendarna projektantka, urodzona w Caracas w 1939 roku, wypłynęła na szerokie wody po przeprowadzce do Nowego Jorku. Jej marka zadebiutowała w 1981 roku, co zapoczątkowało pasmo niemal nieustannych sukcesów. Dziś sztandarowymi produktami marki są przede wszystkim perfumy Carolina Herrera, których szeroki wybór znajdziesz w ofercie Super Drogerii.

Perfumy Carolina Herrera – jedne z najbardziej pożądanych zapachów na świecie

Pierwsze perfumy Carolina Herrera pojawiły się na rynku już w latach 80. XX wieku. Najsłynniejszy zapach marki zadebiutował jednak znacznie później, ponieważ w 1997 roku, kiedy to w perfumeriach i drogeriach pojawił się flakonik Carolina Herrera 212.

W formie ciekawostki można wspomnieć, że numer 212 to nic innego, jak kod telefoniczny na nowojorski Manhattan. Sam zapach również jest wybitnie wielkomiejski, budzi skojarzenia z przebojowością, karierą, sukcesem, pieniędzmi i możliwościami, jakie otwiera przed człowiekiem światowa aglomeracja.

Perfumy Carolina Herrera cieszą się sporą popularnością na polskim rynku. Są przystępne cenowo, a przy tym wyróżniają się niebanalnymi kompozycjami zapachowymi i bardzo dobrą jakością użytych składników. W niezależnych rankingach perfumy tej marki zawsze znajdują się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych i najbardziej ekskluzywnych na świecie.

Perfumy Carolina Herrera kupisz w Super Drogerii, mając gwarancję otrzymania oryginalnego produktu ze świeżego rozlewu.

pixel