Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cartier

( ilość produktów: 1 )

Perfumy Cartier – kwintesencja elegancji

Cartier to luksusowa marka biżuteryjna, która budzi jednoznaczne skojarzenia z produktami absolutnie światowej klasy. Ma butiki w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, oferując nie tylko ekskluzywną biżuterię, ale także wspaniałe zapachy. Perfumy Cartier dla Niej i dla Niego są dostępne w stałej ofercie naszej drogerii internetowej.

Dlaczego warto wybrać perfumy Cartier?

Marka Cartier została założona w 1847 roku przez Louis Francoise Cartiera, który skupił się na produkcji najwyższej jakości biżuterii. Ta błyskawicznie zdobyła sobie popularność również poza Francją, będąc noszoną przez gwiazdy estrady i rodzącego się kina, a nawet przez członków arystokracji.

I choć biżuteria Cartier jest propozycją zarezerwowaną wyłącznie dla osób majętnych, to zupełnie inaczej wygląda to w przypadku zapachów francuskiej marki. Te są o wiele bardziej przystępne cenowo, gwarantując przy tym najwyższą jakość i trwałość.

Co ciekawe, marka ma własną perfumiarkę, będącą jednym z najlepszych fachowców w branży – Mathilde Laurent. Cudowne zapachy to jedno, ale warto zwrócić uwagę również na niezwykle efektowne, misternie zaprojektowane i zdobione flakoniki, które przypominają małe dzieła sztuki i podkreślają prestiż zamkniętych w nich wyrobów perfumeryjnych.

Kolekcja zapachów Cartier obejmuje zarówno perfumy dla kobiet, jak i mężczyzn, w szerokim wyborze kompozycji – od subtelnych, kwiatowych, aż po ostre, przywodzące na myśl pikantne przyprawy.

Już teraz sprawdź perfumy Cartier dostępne w ofercie Super Drogerii i wybierz zapach dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego.

pixel