Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chanel

( ilość produktów: 12 )

Perfumy Chanel – nie tylko dla pań!

Chanel to najbardziej znana marka modowa na świecie, którą śmiało można określić mianem kultowej. Do tego stopnia, że samo słowo „Chanel” weszło już do języka potocznego i jest synonimem klasy, wysokiej jakości i luksusu. W naszej drogerii internetowej kupisz perfumy Chanel zarówno w wariantach dla pań, jak i panów. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dlaczego perfumy Chanel są tak popularne?

Ogromne zainteresowanie perfumami, w tym wodami perfumowanymi Chanel, to przede wszystkim efekt renomy i globalnego zasięgu marki. Większość z nas na prośbę o wskazanie najbardziej znanego zapachu, bez wahania odpowie: „Chanel no. 5”. Rzeczywiście, jest to prawdopodobnie najlepiej sprzedający się zapach na świecie, który oczywiście kupisz również w naszej drogerii internetowej.

Ciekawostką jest fakt, że Chanel no. 5 to ostatnia kompozycja, jaką zaaprobowała Coco. Spodobała jej się na tyle, że nadała jej prostą, osobistą nazwę – cyfra 5 była jej ulubioną, uznawała ją za szczęśliwą, a ponadto zapach debiutował w maju 1921 roku, a więc zaszła tutaj atrakcyjna pod względem marketingowym konotacja.

Historia marki Chanel jest w pełni związana z jej twórczynią, czyli słynną Coco, a właściwie Gabrielle Benheur Chanel. Była to niezwykła postać, wcześnie osierocona, mająca ciągle pod górkę, ale jednak bardzo ambitna i świadoma celu, jaki chce osiągnąć. Przydomek „Coco” nadała sobie sama, chcąc w ten sposób odciąć się od przykrej przeszłości i zacząć budować swoją markę od zera.

Poza perfumami Chanel olbrzymią estymą cieszą się również linie ubrań i torebki Domu Mody Chanel. Wizjonerce zawdzięczamy m.in. słynną „małą czarną” czy wypromowanie elementów stylu marynarskiego.

Już teraz sprawdź perfumy i wody perfumowane Chanel dostępne w stałej ofercie naszej drogerii internetowej.

pixel