Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Creed

( ilość produktów: 6 )

Perfumy Creed – ponad 250 lat tradycji

Wiele osób widząc w ofertach drogerii perfumy Creed omija je, aby rozejrzeć się za czymś bardziej „markowym”. Tymczasem fakty są takie, że marka Creed jest jedną z najdłużej działających w branży perfumeryjnej. Została założona w – uwaga – 1760 roku w Londynie przez Jamesa Henry’ego Creeda i do dziś pozostaje marką rodzinną. Perfumy Creed kupisz w naszej drogerii internetowej.

Co wyróżnia perfumy Creed?

Bez wątpienia jednym z najważniejszych wyróżników wód perfumowanych Creed jest technika ich produkcji, która nie zmieniła się na przestrzeni wieków. Marka wciąż stawia na klasyczne sposoby tworzenia kompozycji zapachowych, sięgając po naturalne surowce.

O wyjątkowości marki najlepiej świadczy to, że wśród jej ambasadorów znajdują się m.in. księżna Kate Middleton czy Michelle Obama. W przeszłości zapachy Creed nosili również m.in. królowa Wiktoria, sir Winston Churchill czy cesarz Franciszek Józef.

Dla wielu osób zaletą perfum Creed będzie również to, że nie są one tak rozpowszechnione, jak propozycje francuskich domów mody. Dzięki temu mając na sobie mgiełkę zapachu londyńskiej marki, możesz naprawdę się wyróżnić i wzbudzić zainteresowanie innych osób, pokazując przy tym swoją świadomość i znajomość rynku perfumeryjnego.

W ofercie naszej drogerii internetowej znajdziesz ekskluzywne wody perfumowane Creed zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i unisex. Znajdują się wśród nich najbardziej znane kompozycje londyńskiej marki, jak chociażby „Aventus” (inspiracją do ich stworzenia był sam Napoleon Bonaparte) czy „Green Irish Tweed”, czyli prawdopodobnie najbardziej poszukiwany zapach marki, wprowadzony na rynek w 1985 roku.

pixel