Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dolce & Gabbana

( ilość produktów: 5 )

Dolce & Gabbana to jeden z najbardziej znanych włoskich domów mody. Marka stanowi synonim luksusu, najwyższej klasy, ale też kontrowersji i wyrazistości. Bez wątpienia jest to jeden z tych domów, który odcisnął największe piętno na świecie mody. Marka oferuje nie tylko ubrania, galanterię czy dodatki, ale także kosmetyki – wśród nich znakomite perfumy Dolce & Gabbana, które są dostępne w ofercie Super Drogerii.

Perfumy Dolce & Gabbana – obiekt pożądania kobiet i mężczyzn

Dolce & Gabbana to marka luksusowa, której produkty są w znacznej części zarezerwowane dla najbardziej majętnych klientów. Na szczęście nie dotyczy to perfum tego włoskiego domu mody. Na ich zakup może sobie pozwolić większość osób w naszym kraju, a w Super Drogerii zauważamy, że perfumy Dolce & Gabbana należą do tych najchętniej wybieranych.

Warto wiedzieć, że dom mody Dolce & Gabbana nie ma wcale aż tak długiej historii, jak mogłoby się wydawać. Został założony w 1985 roku przed Domenico Dolce i Stefano Gabbana, którzy dziś cieszą się statusem jednych z najwybitniejszych projektantów w historii.

Perfumy Dolce & Gabbana doskonale prezentują filozofię marki. Budzą skojarzenia z sukcesem, zamożnością i wysoką pozycją społeczną – dlatego są tak chętnie noszone przez osoby zajmujące eksponowane stanowiska w biznesie, polityce czy kulturze. Bez wątpienia jest to wybór dla tych, którzy chcą budzić zainteresowanie otoczenia i pachnieć z klasą.

W ofercie Super Drogerii znajdziesz oryginalne perfumy Dolce & Gabbana, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Już teraz sprawdź wszystkie propozycje i wybierz coś dla siebie lub na prezent.

pixel