Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Givenchy

( ilość produktów: 6 )

Givenchy to jeden z najbardziej znanych francuskich domów mody, który ubierał m.in. samą Audrey Hepburn. Dziś marka ma kompletne portfolio produktów, które obejmuje nie tylko ubrania, galanterię i dodatki, ale także wysoko oceniane linie perfum i kosmetyków. W Polsce szczególnie dużą popularnością cieszą się perfumy Givenchy, które są dostępne w stałej ofercie Super Drogerii.

Co warto wiedzieć o perfumach Givenchy?

Francuski dom mody wprowadził perfumy do swojej oferty już w 1957 roku. Były to dwa kobiece zapachy: Le De oraz stworzony we współpracy z Audrey Hepburn L’Interdit. Dwa lata później na rynku debiutują pierwsze męskie perfumy Givenchy, czyli Eau de Vetiver oraz Monsieur de Givenchy.

Perfumy Givenchy okazały się wielkim sukcesem, podobnie jak większość projektów twórcy marki, Huberta de Givenchy, prawdziwego Midasa świata mody. Dziś marka oferuje bardzo duży wybór zapachów dla kobiet i mężczyzn. Każdy z nich wyróżnia się niepowtarzalną kompozycją, wyrazistością, trwałością oraz najwyższej jakości składem.

Do najpopularniejszych perfum Givenchy zaliczymy Givenchy Gentelman (w różnych wariantach) oraz Givenchy L’Interdit Rouge czy Givenchy L’Interdit Intense.

Zapachy Givenchy to świetna propozycja dla osób pewnych siebie, lubiących roztaczać aurę wysokiej klasy, prestiżu i elegancji. Są to jedne z najchętniej kupowanych perfum przez klientów Super Drogerii.

Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi propozycjami marki Givenchy dostępnymi w ofercie naszej drogerii internetowej i wybierz nowy zapach dla siebie lub kogoś bliskiego.

pixel