Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hugo Boss

( ilość produktów: 4 )

Hugo Boss to marka modowa, która budzi jednoznaczne skojarzenia z wysoką jakością oferowanych produktów oraz ich luksusowym charakterem. Jest to jeden z nielicznych domów mody spoza Włoch i Francji, który cieszy się międzynarodową rozpoznawalnością. W Polsce szczególnie popularne są perfumy Hugo Boss, które oferujemy w naszej drogerii internetowej.

Perfumy Hugo Boss, czyli wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość i przewidywalność

Hugo Boss to niemiecka marka modowa, której główna siedziba mieści się dziś w Szwajcarii. Firma przez lata przechodziła z rąk do rąk i dziś ma już stosunkowo niewiele wspólnego ze swoim założycielem, czyli właśnie Hugo Bossem (zmarłym w 1948 roku).

Marka przeżyła bardzo poważny kryzys wizerunkowy, gdy okazało się, że w czasie II Wojny Światowej szyła mundury dla niemieckich żołnierzy, wykorzystując niewolniczą pracę m.in. Polaków i Francuzów. Firma musiała wypłacić swoim ofiarom ogromne odszkodowania.

Zostawmy jednak historię i skupmy się na teraźniejszości. Hugo Boss to bardzo ceniona marka modowa, która ma pełne portfolio produktów, obejmujące również perfumy. Kompozycje zapachowe przypadną do gustu przede wszystkim panom – są stonowane, ale też wyraziste, budzące skojarzenia z elegancją, sukcesem, wysoką pozycją zawodową i społeczną.

W Super Drogerii kupisz wyłącznie oryginalne perfumy Hugo Boss, pochodzące ze świeżego rozlewu. Oferujemy najpopularniejsze i najlepsze zapachy marki, jak Hugo Boss Night Bottled, Hugo Boss The Scent For Her czy Hugo Boss The Scent For Him.

Wybierz perfumy Hugo Boss dla siebie lub kup je na prezent dla bliskiej osoby.

pixel