Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Marc Jacobs

( ilość produktów: 1 )

Perfumy Marc Jacobs – urzekający obiekt pożądania

Marki Marc Jacobs nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choćby pobieżnie interesuje się światem mody. Jej twórca to jedna z największych gwiazd branży fashion, modowy wizjoner, a od 1997 roku dyrektor największego domu mody na świecie – Louis Vuitton. Jacobs słynie z niebanalnych pomysłów, co znajduje odzwierciedlenie również w kompozycjach zapachowych tej marki. Nic dziwnego, że perfumy Marc Jacobs cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, w tym oczywiście w Polsce.

Wyjątkowość perfum Marc Jacobs

Perfumy, w tym wody perfumowane Marc Jacobs, nie mają wcale długiej historii. Ta linia produktów marki jest dostępna od zaledwie kilku lat, jednak już w momencie debiutu wzbudziła olbrzymie zainteresowanie. Wiele osób było ciekawych, czy nowatorskie spojrzenie Jacobsa na modę znajduje odzwierciedlenie również w linii perfum. To podejrzenie jak najbardziej się potwierdziło.

Kolekcja perfum Marc Jacobs obejmuje produkty dedykowane przede wszystkim kobietom, jednak marka konsekwentnie rozwija ofertę zapachów dla panów. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż perfumy marki zachwycają nie tylko kompozycją zapachową, ale również wyróżniają się niebanalnym designem flakoników, które trudno jest pomylić z jakimikolwiek innymi produktami.

Perfumy Marc Jacobs to propozycja skierowana przede wszystkim do osób młodych i w średnim wieku, przebojowych, preferujących wyraziste zapachy – zarówno codzienne, jak i na specjalne okazje.

Perfumy, w tym wody perfumowane Marc Jacobs, są dostępne w stałej ofercie naszej drogerii internetowej. Zapraszamy na zakupy!

pixel