Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Parfums De Marly

( ilość produktów: 1 )

Perfumy Parfums de Marly – coś dla ceniących sobie indywidualizm

Parfums de Marly to francuska marka perfum, która oferuje doskonałe kompozycje zapachowe o luksusowym charakterze. Perfumy marki Parfums de Marly są dostępne w stałej ofercie Super Drogerii. To znakomity wybór zarówno dla siebie, jak i na prezent dla bliskiej osoby. Sprawdź, dlaczego warto się zainteresować wodami perfumowanymi Parfums de Marly.

O marce Parfums de Marly

Ta luksusowa marka perfumeryjna została założona w 2009 roku w Paryżu. Inspiracją do jej powstania były czasy dworu Ludwika XV, na którym wyjątkowo ceniono sztukę perfumeryjną. Marka nawiązuje do tamtej tradycji, oferując oczywiście na wskroś nowoczesne kompozycje zapachowe, które zdobywają sobie coraz więcej zwolenników.

Ciekawostką jest fakt, iż nazwa marki nawiązuje do słynnej rezydencji królewskiej Château de Marly, gdzie Ludwik XV oddawał się swojej pasji do koni.

Wysoka jakość perfum i wód perfumowanych Parfums de Marly

O najwyższej jakości wyrobów perfumeryjnych marki decyduje jej współpraca z renomowanymi perfumiarzami, takimi jak Olivier Pescheux czy Hamid Merati-Kashani. To oni tworzą wyjątkowe kompozycje Parfums de Marly, wykorzystując do tego doskonałe składniki, co przekłada się na złożoność zapachów.

W kolekcji perfum Parfums de Marly znajdziemy pełen przekrój zapachów, od tych intensywnych, orientalnych kompozycji, aż po świeże, kwiatowe tonacje. Spośród popularnych propozycji marki warto wyróżnić takie zapachy jak „Layton”, „Pegasus” czy „Delina”.  

Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą perfum i wód perfumowanych marki Parfums de Marly.

pixel