Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prada

( ilość produktów: 4 )

Perfumy Prada – propozycja dla najbardziej wymagających

Pamiętasz kultowy już film „Diabeł ubiera się u Prady”? Sam fakt, że nazwa tej marki znalazła się w tytule ikonicznego obrazu o świecie mody, najlepiej świadczy o potędze tego giganta. Prada jest marką-instytucją, jedną z najcenniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Wielkie pożądanie budzą nie tylko ubrania, galanteria i dodatki, ale także perfumy Prada, które są dostępne w stałej ofercie naszej drogerii internetowej.

Perfumy Prada, czyli kwintesencja luksusu

Prada to francuska marka modowa założona w 1913 roku. Warto natomiast podkreślić, że przez wiele lat pozostawała w cieniu swoich konkurentów, jak Chanel, Dior czy Yves Saint Laurent. Prawdziwa ekspansja marki nastąpiła dopiero w latach. 80. XX wieku, kiedy to Miuccia Prada całkowicie przemodelowała ofertę rodzinnego domu mody, skupiając się na torebkach, okularach i perfumach.

Dziś zapachy Prada, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, uchodzą za najbardziej ekskluzywne propozycje na rynku. Fani luksusu nie mogą przejść obok nich obojętnie. Co ważne, perfumy Prada, choć nie należą do najtańszych, są dostępne również na przeciętną kieszeń, a to otwiera markę na zupełnie nowych odbiorców.

Tym, co szczególnie wyróżnia kompozycje zapachowe Prada, jest ich uwodzicielska prostota. Marka nigdy nie ulegała chwilowym modom, pozostając wierną swojemu klasycznemu, eleganckiemu i ponadczasowemu stylowi. Jeśli wyznajesz podobne wartości, to perfumy Prada z pewnością przypadną Ci do gustu.

pixel