Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tiziana Terenzi

( ilość produktów: 2 )

Perfumy Tiziana Terenzi – ekskluzywne perfumy, które pozwolą Ci się wyróżnić

Perfumy Tiziana Terenzi to wybór świadomych osób, które nie kierują się tylko aktualną modą i rozpoznawalnością marki, ale przede wszystkim zwracają uwagę na jakość produktu i unikalność kompozycji zapachowej. Perfumy, w tym wody perfumowane Tiziana Terenzi, są dostępne w stałej ofercie naszej drogerii internetowej.

Co warto wiedzieć o marce Tiziana Terenzi?

Tiziana Terenzi to niszowa, ekskluzywna marka perfumeryjna, która budzi coraz większe zainteresowanie na świecie. Została założona w 1968 roku przez Evelino Terenziego, który skorzystał z dorobku swojego ojca – przedsiębiorcy produkującego m.in. świece kościelne.

Evelino założył własną manufakturę, w której wytrwale tworzył kompozycje zapachowe, jednak głównie na potrzeby produkcji kamieni zapachowych i dyfuzerów katalitycznych. Pierwsze perfumy Tiziana Terenzi zostały zaprezentowane dopiero 44 lata po założeniu marki i szybko zdobyły sobie globalną popularność.

Tajemnicą sukcesu marki jest to, że nie produkuje ona perfum w sposób masowy. Są to produkty dedykowane osobom świadomym, poszukującym nowych, zaskakujących kompozycji zapachowych, które lubią się wyróżniać. Nie są to tanie perfumy, natomiast zdecydowanie warte swojej ceny – również z uwagi na jakość użytych surowców (naturalnych) oraz nieprzeciętną trwałość.

Perfumy Tiziana Terenzi kupisz w naszej drogerii internetowej. Zrób prezent sobie lub komuś bliskiemu, sięgając po wyjątkową kompozycję zapachową, w której łatwo jest się zakochać.

pixel