Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gdzie kupić prawdziwe testery perfum? Uważaj na podróbki!

2024-04-16
Gdzie kupić prawdziwe testery perfum? Uważaj na podróbki!

Na naszym blogu wielokrotnie przestrzegaliśmy przed procederem masowego wręcz podrabiania perfum, które należą do ścisłej czołówki najczęściej fałszowanych produktów na świecie. Niestety, doszliśmy już do momentu, w którym opłaca się podrabiać nawet testery perfum. Mnóstwo osób miało pecha „naciąć się” na taki falsyfikat, co zraziło je do konkretnych marek perfumeryjnych – choć te w niczym nie zawiniły.

W kolejnym artykule poradnikowym podpowiadamy, gdzie kupić prawdziwe testery perfum, aby wyeliminować ryzyko natrafienia na podróbkę.

Dlaczego tak łatwo jest podrobić tester perfum?

Na początek przypomnijmy, czym właściwie są testery perfum. Są to oryginalne produkty kosmetyczne sprzedawane w opakowaniach zastępczych, często w uniwersalnej buteleczce i zwykłym kartoniku bez znaków identyfikujących markę. Taka prezentacja produktu wcale nie oznacza, że mamy do czynienia z towarem gorszej jakości.

Testery, jak sama nazwa wskazuje, mają na celu umożliwienie klientom przetestowania danego zapachu i upewnienia się, że dobrze do nich pasuje. Marki perfumeryjne produkują tak dużo testerów, że w pewnym momencie te trafiają do ofert drogerii i perfumerii, gdzie są sprzedawane w nieco obniżonej cenie.

Mogłoby się wydawać, że podrabianie testerów perfum nie ma żadnego sensu, skoro fałszerze mają w swojej ofercie podróbki seryjnie produkowanych zapachów. Okazuje się natomiast, że ten proceder kwitnie i przynosi ogromne dochody. Jest przy tym o wiele łatwiejszy – brak oryginalnego opakowania upraszcza fałszowanie produktów perfumeryjnych i osłabia czujność nabywców. Stąd światowy rynek jest dosłownie zalany fałszywkami.

Kupuj wyłącznie w sprawdzonych miejscach

Najlepsza recepta na uniknięcie zakupu fałszywki? Wybór odpowiedniego miejsca, w którym zaopatrzysz się w testery perfum. Takie produkty są bez problemu dostępne w znanych, zaufanych drogeriach i perfumeriach, również online, dlatego nie ma sensu ulegać pokusie zaoszczędzenia kilkunastu czy kilkudziesięciu złotych i ryzykować, że produkt oferowany na aukcji internetowej czy portalu ogłoszeniowym ostatecznie okaże się podróbką.

Nasza porada:

Szczególną ostrożność radzimy zachować w stosunku do ogłoszeń sprzedaży rzekomo oryginalnych testerów „z zagranicznych perfumerii”, które regularnie pojawiają się w social media i na OLX.

Co powinno spowodować zapalenie się lampki ostrzegawczej?

O tym, że możesz mieć do czynienia z ofertą sprzedaży podrobionego testera perfum, niezawodnie świadczy wyjątkowo atrakcyjna cena. Zauważ, że znane perfumerie i drogerie, w tym Super Drogeria, nie sprzedają testerów za np. połowę wartości seryjnego kosmetyku. Nie ma ku temu żadnych powodów: w końcu mówimy o tym samym produkcie, różniącym się wyłącznie opakowaniem.

Jeśli więc widzisz, że jakiś sprzedawca, zwłaszcza prywatny, oferuje testery perfum w cenie np. o 60-70% niższej od produktu dostępnego w seryjnej sprzedaży detalicznej, to jest praktycznie pewne, że mamy do czynienia z próbą oszustwa.

Prawdziwe testery perfum kupisz w Super Drogerii

Sklepem online, w którym możesz bez obaw zaopatrywać się w markowe produkty perfumeryjne, jest Super Drogeria. Kupując testery perfum w naszym sklepie masz gwarancję otrzymania oryginalnego, nieużywanego produktu, który pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Oferujemy testery najbardziej pożądanych zapachów na świecie, w tym marek premium.

Już teraz sprawdź wszystkie testery perfum dostępne w ofercie Super Drogerii i wybierz nowy zapach dla siebie w dobrej cenie!

Kup oryginalne perfumy dla siebie lub na prezent

W Super Drogerii kupisz nie tylko oryginalne testery perfum, ale także fabrycznie zapakowane perfumy czołowych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź zarówno perfumy damskie, jak i perfumy męskie, w tym Chanel, Versace, Tom Ford, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Prada, Dior czy Burberry. Flakonik perfum to niezawodny pomysł na prezent dla bliskiej osoby!

Zajrzyj też do innych artykułów poradnikowych na blogu, z których dowiesz się m.in., jakie są sezonowe trendy w perfumach, jakie perfumy są najbardziej uniwersalne oraz jaki typ perfum jest najtrwalszy. Przyjemnej lektury!

pixel